Usługi detektywistyczne dla firm

Wywiad gospodarczy

Wywiadem gospodarczym nazywa się proces poszukiwania i analizy informacji dotyczących firmy i jej organów zarządzających. Zazwyczaj poprzedza on podjęcie ważnej decyzji biznesowej, jak decyzja o inwestycji, przejęciu firmy bądź wejściu w spółkę. Wywiad gospodarczy pomaga Klientowi w podjęciu słusznej decyzji, dzięki zdobyciu nowych, istotnych informacji. Pozwala przewidzieć konsekwencje przyszłych decyzji i ocenić związane z nimi ryzyko. Wywiad gospodarczy może pomóc zapobiec poważnym błędom, które mogą spowodować znaczne straty w Twojej firmie lub zrujnować jej reputację. Wywiad gospodarczy może wskazać ryzyko związania się z nieuczciwym partnerem bądź zdecydowania się na usługi niesłownego dostawcy. Jesteśmy także w stanie dostarczyć informacji o ewentualnych kontaktach ze światem politycznym, a także o konkurentach firmy i najważniejszych partnerach biznesowych.

Przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji

Podejmujemy działania mające na celu wykrycie czynów nieuczciwej konkurencji naruszających interes Klienta. Gromadzimy informacje pozwalające na określenie czynu, podmiotu dopuszczającego się naruszenia dóbr i określenie podmiotu czerpiącego zyski z naruszenia. Pomagamy wyeliminować bezprawne zachowanie oraz bezprawne wykorzystywanie nazw handlowych lub znaków towarowych. Ujawnienia wiadomości stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa lub tajemnicę handlową.

Dochodzenia i śledztwa

W ramach działalności detektywistycznej zajmujemy się prowadzeniem wszelkiego rodzaju dochodzeń i śledztw. Dotyczą one spraw cywilnych, kryminalnych, spadkowych czy związanych z poszukiwaniami. Nasi pracownicy mają doświadczenie wyniesione z pracy w pionach dochodzeniowo-śledczych. Podczas pracy zbierają materiał dowodowy, doradzają oraz pomagają w toczących się procesach sądowych. Ich umiejętności i doświadczenie są gwarancją sprawności i celowości podejmowanych działań. Gromadzimy materiał dowodowy, doradzamy oraz udzielamy pomocy w kontaktach z organami ścigania.

Wykrywanie podsłuchów

GROM GROUP dysponuje profesjonalnym sprzętem pozwalającym wykryć podsłuchy oraz inne urządzenia rejestrujące dźwięk lub obraz w biurach, lokalach oraz innych pomieszczeniach. Wykonujemy profesjonalną usługę wykrywania podsłuchów, w oparciu o doświadczenie i zaawansowaną technikę. Urządzenia, którymi dysponujemy izolują i wybierają częstotliwości, na których może znajdować się podsłuch elektroniczny.

Sprawdzanie wiarygodności lub lojalności pracownika

Usługa ta najczęściej zlecana jest przez firmy lub działy personalne (HR), które chcą sprawdzić wiarygodność przyszłych pracowników. Nieuczciwy pracownik może zepsuć reputację firmy, spowodować jej zadłużenie a nawet doprowadzić do upadłości. Osoba nie pasująca do danej firmy lub na konkretne stanowisko oznacza dla zatrudniającego stratę czasu i pieniędzy. Wybór właściwego personelu jest bardzo istotny dla funkcjonowania firmy. Jest on łatwiejszy gdy dysponuje się rzetelnymi informacjami, zdobytymi podczas sprawdzenia wiarygodności tej osoby.

Usługa nadzoru i monitorowania GPS

Grom Group oferuje Państwu nadzór nad pojazdem wskazanej osoby (osób) przy pomocy najnowocześniejszego systemu GPS.
Usługę tę dedykujemy szczególnie dla osób pragnących zweryfikować rzetelność i uczciwość swoich pracowników. Osób, które chcą zapewnić bezpieczeństwo swoim ładunkom i towarom. W ramach świadczonych usług detektywistycznych zabezpieczamy osobowo i technicznie (GPS) transport ładunków wartościowych. Na zlecenie klienta prowadzimy monitoring poosiadanej floty pojazdów.

Koszty zlecenia są każdorazowo negocjowane z Klientem uzależnione są od szczegółów zlecenia - m.in. miejsca działań, ilości zaangażowanych osób, skomplikowania problemu. Zachęcamy do kontaktu z naszym Firmą. Z miłą chęcią umówimy Państwa na konsultacje podczas których będziemy mogli doradzić, omówić zakres potrzebnych działań i wycenić ewentualne zlecenie.

Prowadzimy działalność detektywistyczną na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pod numerem RD-33/2010

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 514-84-99-99

Współpraca z kancelarią adwokacką
Kancelaria Adwokacka
Adwokat Marcin Palusiak
ul. Terespolska 4 lok. 351
03-813 Warszawa
tel: 22 403 77 03,
fax: 22 401 77 01
kom. 601 331 386
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.