Samoobrona, GROM COMBATIVES WOMEN, poziom I

Szkolenia
Termin: 3 luty 2018 10:00 - 13:00

Temat: Samoobrona, GROM COMBATIVES WOMAN, poziom I
Czas trwania: 3 godziny (10:00-13:00)
Miejsce: Hala Sportowa „KOŁO" – OSiR WOLA, RICKARD – Fitness & Fight Club, ul. Obozowa 60, Warszawa, strona: http://www.rickard.pl/
Metoda: Zajęcia teoretyczno-praktyczne (warsztaty)
Główny cel: Zdobycie pewności siebie i nauka sprawdzonych rozwiązań samoobrony w niebezpiecznych sytuacjach.

Czego można się spodziewać:
Poznasz techniki walki o wysokiej skuteczności używane z powodzeniem przez służby specjalne całego świata. Zmienisz postrzeganie własnego ciała i jego możliwości, stworzysz fundament siły, pewności siebie, zdecydowania i odporności. Dowiesz się jak przekonania i wartości mogą wzmacniać lub niszczyć poczucie wartości i poznasz prawdziwe, mocne strony swojej psychiki i ciała. Dowiesz się, jak działać pewnie i zdecydowanie w bardzo trudnych sytuacjach, zdefiniujesz na nowo pojęcia przemocy i harmonii. Poznasz podstawowe reakcje obronne człowieka.

Ilość osób: 8-30 osób
Uczestnicy: Wyłącznie Panie, pełnoletnie i bez przeciwskazań lekarskich do wykonywania ćwiczeń fizycznych
Instruktorzy: Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów, w tym byłych żołnierzy jednostek specjalnych oraz instruktorów GROM COMBATIVES. Instruktorem wiodącym będzie Łukasz Osiecki – instruktor wojskowych pododdziałów specjalnych z zakresu walki wręcz oraz technik interwencji (czarny pas 3 dan systemów samoobrony i walki w bliskim kontakcie Defendo oraz Krav Maga)
Ubiór: obuwie i strój sportowy, niekrępujący ruchów – we własnym zakresie
Wyposażenie: sprzęt treningowy – zapewnia organizator, woda, napoje – we własnym zakresie
Ochrona: ubezpieczenie NNW – zapewnia organizator
Dojazd: we własnym zakresie
Potwierdzenie udziału: Certyfikat
Dodatkowe informacje: Zajęcia będą prowadzone na nowoczesnej sali z matą treningową. Poziom trudności dostosowany do każdego wieku i zaawansowania psychofizycznego.
Cena: 120 PLN

 

Telefon
+ 48 504-189-199 lub + 48 22 760-85-68

Zapisy i wymagane dokumenty:

Zapisy na szkolenie dokonywane są na podstawie formularza zgłoszenia udziału w szkoleniu. Formularz przesyłany jest z GROM GROUP do zainteresowanych osób i na ich prośbę, skierowaną bezpośrednio na adres e-mail jak powyżej. Warunkiem wpisania na listę uczestników szkolenia jest odesłanie do GROM GROUP drogą mailową skanu lub zdjęcia czytelnie wypełnionego i odręcznie podpisanego formularza zgłoszenia udziału w szkoleniu oraz pliku pdf lub skanu lub zdjęcia bankowego potwierdzenia dokonania opłaty, co najmniej w wysokości wskazanej w formularzu (w przypadku osoby posiadającej kupon np. GROUPON lub Kartę Podarunkową, zamiast potwierdzenia dokonania opłaty należy wysłać do GROM GROUP plik pdf, skan lub zdjęcie posiadanego kuponu lub Karty Podarunkowej). Ww. dokumenty należy przesyłać nie później niż 3 dni przed szkoleniem, do godziny 10:00. Osoby, które prześlą przedmiotowe dokumenty po tym terminie mogą nie zostać wpisane na listę uczestników szkolenia. O wpisaniu na listę uczestników szkolenia decyduje kolejność przesłania kompletu ww. dokumentów. W przypadku zbyt dużej liczby chętnych do udziału w szkoleniu, decyduje kolejność przesłania kompletu ww. dokumentów.

 

Terminy


  • 3 luty 2018 10:00 - 13:00